Přijeďte k nám relaxovat

U nás se budete cítit jako doma


V našem wellness hotelu Velveta se snažíme, aby se naši hosti cítili jako doma a aby jim nic nechybělo. Domácí strava, relaxace a aktivní odpočinek. Ve zdravém těle zdraví duch. U nás v příjemném prostředí, s příjemným personálem a zdravém vzduchu v srdci krásných Krkonoš vše získáte. Z jedné strany tvoří hranici našeho wellness Velveta horská bystřina Budský potok z druhé strany tvoří hranici Labe, kde si přijdou na svá rybáři. V letní sezóně si u nás užijí i Vaše ratolesti. Najdou zde dětské hřiště, velkou louku na běhání i ohniště na večerní posezení a opékání buřtů, při šumění řeky Labe. Pro sportovce je zde hřiště na volejbal a nohejbal. 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat.

Útulné pokoje a skvělé služby


Pohodlné pokoje

Pokoje jsou útulné a se vším co pro příjemný pobyt hosté potřebují. Samozřejmostí je TV, wifi .
 

Naše kuchyně

Není nad domácí kuchyni. Naši kuchaři vaří českou kuchyni , která Vás pohladí jak po těle tak po duši.
 

Sjezdovky v blízkosti resortu

3 km lyžařské centrum Špindlerův Mlýn, Herlíkovice a Bubákov.
 

Wellness pro tělo i duši

Římské lázně pro relaxaci.
 

Prozkoumejte okolí


Kilometry běžeckých tratí

Ze Špindlerova Mlýna kam vás odveze náš hotelový skibus zdarma, dostanete na Krkonošskou magistrálu, z které jsou krásné výhledy na Krkonoše. Černá hora, Sněžka a za příznivého počasí dohlédnete na Ještěd.


Sjezdové tratě

5 minut od nás je vyhlášené lyžařské středisko Špindlerův Mlýn , kde se nachází krásné sjezdovky Svatý Petr, Hromovka a Medvědín, kam Vás odveze náš hotelový skibus zdarma. Lyžařské centrum Herlíkovice a Bubákov, které jsou vyhlášeny nejkratší lanovkou v ČR, která Vás z parkoviště vyveze přímo na sjezdovku je také vzdálené 5 min.

Wellness pro tělo i duši

V našich římských lázních si Vaše tělo krásně odpočine a zregeneruje a každodenní stres zmizí v dáli.

Těšíme se na vaši návštěvu

Resort Velveta, Labská 110, Špindlerův Mlýn, 54351
GPS: 50.083946, 14.424548